Komisje stałe Rady Powiatu w Sochaczewie
powołane Uchwałą Nr II/8/2018 Rady Powiatu w Sochaczewie z dnia 10.12.2018r. w sprawie ustalenia składów osobowych stałych komisji Rady Powiatu, ich przewodniczących i wiceprzewodniczących
 
1. KOMISJA REWIZYJNA
    1/ Sylwester Lewandowski - Przewodniczący
    2/ Filip Kopka                      - Wiceprzewodniczący
    3/ Aneta Sowińska
    4/ Daniel Janiak
    5/ Jerzy Żelichowski
 
2. KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
    1/ Aneta Roskosz                - Przewodniczący
    2/ Daniel Janiak                   - Wiceprzewodniczący
    3/ Filip Kopka
    4/ Wojciech Ćwikliński
    5/ Jerzy Krupa
 
3. KOMISJA STATUTOWO-REGULAMINOWA
    1/ Bożena Samson              -  Przewodniczący
    2/ Robert Gajda                   - Wiceprzewodniczący
    3/ Andrzej Kierzkowski
    4/ Tadeusz Głuchowski
    5/ Wanda Dragan
 
4. KOMISJA BUDŻETOWA
    1/ Aneta Sowińska              - Przewodniczący
    2/ Jan Łopata                      - Wiceprzewodniczący
    3/ Jolanta Gonta
    4/ Bogdan Dobrzyński
    5/ Agnieszka Ptaszkiewicz
 
5. KOMISJA OŚWIATY I WYCHOWANIA, KULTURY, SPORTU I TURYSTYKI
    1/ Daniel Janiak                   - Przewodniczący
    2/ Anna Ulicka                      - Wiceprzewodniczący
    3/ Tadeusz Głuchowski
    4/ Jerzy Krupa
    5/ Jerzy Żelichowski
 
6. KOMISJA OCHRONY ZDROWIA I POLITYKI SPOŁECZNEJ
    1/ Tadeusz Głuchowski        - Przewodniczący
    2/ Bogumił Czubacki            - Wiceprzewodniczący
    3/ Jolanta Gonta
    4/ Andrzej Kierzkowski
    5/ Agnieszka Ptaszkiewicz
 
7. KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO
    1/ Andrzej Kierzkowski             - Przewodniczący
    2/ Sylwester Lewandowski       - Wiceprzewodniczący
    3/ Anna Ulicka
    4/ Robert Gajda
    5/ Dariusz Zielski
 
8. KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
    1/ Filip Kopka                 - Przewodniczący
    2/ Bogdan Dobrzyński    - Wiceprzewodniczący
    3/ Bożena Samson
    4/ Aneta Roskosz
    5/ Dariusz Zielski
 
 
PO ZMIANACH:
 
Uchwała Nr IV/30/2019 Rady Powiatu w Sochaczewie z dnia 21.03.2019r. w sprawie zmian w składach osobowych stałych komisji Rady Powiatu, ich przewodniczących 
 
1. KOMISJA REWIZYJNA
    1/ Sylwester Lewandowski - Przewodniczący
    2/ Filip Kopka                      - Wiceprzewodniczący
    3/ Aneta Sowińska
    4/ Daniel Janiak
    5/ Jerzy Żelichowski
 
2. KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
    1/ Aneta Roskosz                - Przewodniczący
    2/ Daniel Janiak                   - Wiceprzewodniczący
    3/ Filip Kopka
    4/ Wojciech Ćwikliński
    5/ Jerzy Krupa
 
3. KOMISJA STATUTOWO-REGULAMINOWA
    1/ Bożena Samson              -  Przewodniczący
    2/ Robert Gajda                   - Wiceprzewodniczący
    3/ Andrzej Kierzkowski
    4/ Tadeusz Głuchowski
    5/ Wanda Dragan
 
4. KOMISJA BUDŻETOWA
    1/ Aneta Sowińska              - Przewodniczący
    2/ Jan Łopata                      - Wiceprzewodniczący
    3/ Jolanta Gonta
    4/ Bogdan Dobrzyński
    5/ Agnieszka Ptaszkiewicz
 
5. KOMISJA OŚWIATY I WYCHOWANIA, KULTURY, SPORTU I TURYSTYKI
    1/ Daniel Janiak                   - Przewodniczący
    2/ Anna Pawłowska             - Wiceprzewodniczący (zmiana nazwiska)
    3/ Tadeusz Głuchowski
    4/ Jerzy Krupa
    5/ Jerzy Żelichowski
 
6. KOMISJA OCHRONY ZDROWIA I POLITYKI SPOŁECZNEJ
    1/ Anna Pawłowska            - Przewodniczący  (zmiana nazwiska)
    2/ Bogumił Czubacki            - Wiceprzewodniczący
    3/ Jolanta Gonta
    4/ Andrzej Kierzkowski
    5/ Agnieszka Ptaszkiewicz
 
7. KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO
    1/ Józef Chocian                       - Przewodniczący
    2/ Sylwester Lewandowski       - Wiceprzewodniczący
    3/ Anna Pawłowska                 (zmiana nazwiska)
    4/ Robert Gajda
    5/ Dariusz Zielski
 
8. KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
    1/ Filip Kopka                 - Przewodniczący
    2/ Bogdan Dobrzyński    - Wiceprzewodniczący
    3/ Bożena Samson
    4/ Aneta Roskosz
    5/ Dariusz Zielski
 
   * (zmiana nazwiska) - od dnia 14.03.2020r.
 
PO ZMIANACH:
 
Uchwała Nr XXVII/182/2021 Rady Powiatu w Sochaczewie z dnia 25.11.2021r.  w sprawie zmian w składzie osobowym Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Sochaczewie

 

  1. Komisja Rewizyjna
  1. Sylwester Lewandowski- Przewodniczący
  2. Wojciech Ćwikliński- Wiceprzewodniczący
  3. Aneta Sowińska
  4. Daniel Janiak
  5. Filip Kopka

2. Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Aneta Roskosz - Przewodniczący
  2. Daniel Janiak - Wiceprzewodniczący
  3. Filip Kopka
  4. Wojciech Ćwikliński
  5. Iwona Szlaga

      3.  Statutowo – Regulaminowa

  1. Bożena Samson- Przewodnicząca
  2. Robert Gajda - Wiceprzewodniczący
  3. Andrzej Kierzkowski
  4. Tadeusz Głuchowski
  5. Wanda Dragan

4. Komisja Budżetowa

  1. Aneta Sowińska- Przewodnicząca
  2. Jan Łopata - Wiceprzewodniczący
  3. Jolanta Gonta
  4. Bogdan Dobrzyński
  5. Agnieszka Ptaszkiewicz

      5. Oświaty i Wychowania, Kultury, Sportu i Turystyki

  1. Daniel Janiak - Przewodniczący
  2. Anna Pawłowska- Wiceprzewodniczący
  3. Tadeusz Głuchowski
  4. Iwona Szlaga
  5. Jerzy Żelichowski

     6. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej

  1. Anna Pawłowska- Przewodnicząca
  2. Bogumił Czubacki- Wiceprzewodniczący
  3. Jolanta Gonta
  4. Andrzej Kierzkowski
  5. Agnieszka Ptaszkiewicz

      7. Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  1. Józef Chocian -Przewodniczący
  2. Sylwester Lewandowski-Wiceprzewodniczący
  3. Anna Pawłowska
  4. Robert Gajda
  5. Dariusz Zielski

      8. Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska     

  1. Filip Kopka- Przewodniczący
  2. Bogdan Dobrzyński - Wiceprzewodniczący
  3. Bożena Samson
  4. Aneta Roskosz
  5. Dariusz Zielski
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Szymańska Anna
  • Data udostępnienia w BIP: 2018-12-19 11:34:16
  • Informacja zaktualizowana przez: Szymańska Anna
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-02-04 09:18:53
  • Liczba odsłon: 937
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 3097683]

przewiń do góry